XL-S Medical tabletky na chudnutie

Poznáte to. Sedíte spokojne pri telke, v ruke držíte kuracie stehno a film, alebo seriál, ktorý sledujete preruší reklama. Na obrazovke sa zjaví šťastná žena, ktorá mala kedysi nadváhu a mala z nej depresie a život stál za prd, avšak už kilá navyše nemá a všetko zrazu dáva zmysel. Obloha je modrejšia, vtáčiky spievajú hlasnejšie, bla bla. A potom prezradí tajomstvo svojho „úspechu“. Spolu so zdravou stravou a cvičením užívala tabletky na chudnutie XL-S Medical, ktoré odbúrajú takmer 30% prijatých tukov, preto je chudnutie tak rýchle a ľahké. V podstate XL-S Medical za Vás urobí tretinu práce.

XL-S Medical funguje! Schudla som za mesiac 5 kg. Jem viacej zeleniny, nejem koláče a dokonca si sem tam aj zacvičím. Popritom beriem tabletky XL-S Medical a kilá idú zo mňa dole

Dovoľte sa mi zasmiať...

Všimli ste si niekedy príbalový leták akýchkoľvek tabletiek na chudnutie? Na každom máte napísanú sugestívnu radu: „Ak chcete účinok tabletiek na chudnutie zvýšiť, každý deň športujte a vyhýbajte sa nezdravej strave.“ Poviete si, skvelá rada. Veď kto by nechcel schudnúť viac za kratší čas? A tak sa mnoho užívateľov naozaj pustí do cvičenia a pojedania zeleniny popritom, ako každý deň zobkajú zopár tabletiek na chudnutie. Potom sa postavia po týždni na váhu a zistia, že naozaj schudli! Úžasné, tak tie tabletky naozaj fungujú! Fajn, ale napadlo Vás už, že títo ľudia by chudli aj bez tabletiek? Obmedzený príjem kalórií plus pohyb rovná sa chudnutie. Tabletka v tejto rovnici vôbec nezohráva žiadnu úlohu. Možno akurát má nepatrný vplyv na placebo efekt, ale samotná tabletka sa na chudnutí vôbec nepodieľa. Prečo potom ľudia platia kopec peňazí za niečo, čo nefunguje? Rovnaký efekt (ak nie aj lepší) by mala bobuľka hrozna namiesto každej tabletky.

XL-S Medical tabletka číslo jeden medzi liekmi na chudnutie

Už len samotný názov znie lákavo. Od veľkosti XL prejdete bez námahy na konfekčnú veľkosť modeliek S a okrem toho je celý dojem umocnený slovkom „Medical“, akože je tento produkt klinicky overený, lekármi odporúčaný a ospevovaný. Na internete nájdete kopec platených recenzií, ktoré glorifikujú tieto tabletky, že im skutočne pomohli schudnúť, ale zároveň aj množstvo reálnych skúseností reálnych ľudí, ktorí vravia, že s XL-S Medical neschudli. Výrobca XL-S Medical v príbalovom letáku tvrdí, že nie sú známe žiadne vedľajšie účinky, to však nebude tak celkom pravda, lebo pri pátraní na internete sa mi podarilo zistiť, že viacero užívateľov týchto tabletiek sa sťažovalo na zápchu, alebo naopak hnačku, kŕče a bolesti brucha. Preto si dobre zvážte, či chcete hazardovať so svojim zdravím a či máte toľko peňazí, aby ste mohli testovať všetky tabletky na chudnutie metódou pokus-omyl.
omega-pharma.sk
Zdroj: omega-pharma.sk

Budem rada, ak do diskusie pod článkom napíšete Vaše skúsenosti s tabletkami na chudnutie XL-S Medical, či ste s nimi schudli a ak hej, či ste popritom upravili stravu a pridali pohyb, alebo bol pre Vás tento produkt len strata času a peňazí.