Ballet Beautiful Total Body Workout - telo ako baletka už za pár týždňov

Ballet Beautiful Total Body Workout je cvičebný program, ktorý má na svedomí bývala balerína Mary Helen Bowers, ktorá pôsobila ako členka baletného súboru v New Yorku. Profesionálnu kariéru baletky má síce už za sebou, ale to neznamená, že na balet zanevrela. Práve naopak. Otvorila si v New Yorku svoje vlastné štúdio, kde pravidelne trénuje množstvo celebrít, ale aj obyčajné ženy, ktoré zatúžili po krásnom a vypracovanom tele ladnej tanečnice. Mary Helen trénuje herečku Liv Tyler, modelku Mirandu Ker a mnoho ďalších modeliek Victoria´s Secret. Na tomto blogu som už uverejnila zopár príspevkov, ktoré obsahujú niektoré cvičenia z programu Ballet Beautiful Total Body Workout, ale teraz máte šancu si zacvičiť celú zostavu.

Program trvá menej ako jednu hodinu a takmer celý sa odohráva na zemi. Jediné, čo budete potrebovať je voda (nakoľko Vám garantujem, že budete lapať po dychu, aj keď jednotlivé cviky nie sú vôbec dynamické) a podložka (alebo môžete cvičiť aj na koberci).

Plusy Ballet Beautiful Total Body Workout:

  • toto cvičenie oceníte, ak bývate v byte a nechcete poskakovaním rušiť susedov
  • ak Vám vyhovujú pomalšie a menej dynamické cviky
  • ak túžite po tele, aké mávajú baletky
  • ak chcete rýchle výsledky
  • ak Vás bolia kríže, pri opakovanom cvičení tzv. „Bridge series“ bolesti úplne vymiznú!

Mínusy Ballet Beautiful Total Body Workout:

  • žiadne ma nenapadajú
Zdroj: balletbeautiful.com

Po cvičení Ballet Beautiful Total Body Workout bývam vždy príjemne unavená, ale nie tak, žeby som mala jazyk na podlahe. Jednoducho svaly cítia, že ste s nimi niečo robili a už po pár cvičeniach zistíte, že máte akési viac ploché brucho, krásne ramená, zadok sa scvrkol a zmizla celulitída, na nohách sa črtajú dlhé a štíhle svaly. Okrem toho si zlepšíte postoj a celkovo sa budete cítiť skvele. Za menej ako hodinu si precvičíte zadok, chrbát, brušné svaly, ruky, ramená, nohy, vnútorné, aj vonajšie stehná. Ballet Beautiful Total Body Workout je jednoducho moje najobľúbenejšie cvičenie, ktoré nielenže prináša rýchle výsledky, ale zároveň kompletne pretransformuje Vašu postavu.

Ballet Beautiful Total Body Workout Video