Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism

Vytriasť zo seba tuk a vytočiť metabolizmus na maximálne obrátky, to je cieľ každého, kto sa pokúša zbaviť kíl navyše. A presne o tomto je DVD Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism. Jillian je známa ako tvrďas, ktorý na svojich zverencov vrieska, aby siahli až na dno svojich síl a možností a posúvali hranice svojej komfortnej zóny stále viac a viac. Počas cvičenia s Jillian budete preklínať každú čokoládu, každý sáčik chipsov, vďaka ktorým sa na Vás nalepil nadbytočný tuk. Ale keď sa už budete po tréningu vydýchavať, budete sa cítiť skvele a Jillian si zamilujete, lebo už po pár dňoch uvidíte na svojom tele prvé výsledky.

Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism sa zameriava na zrýchlenie srdečného tepu na úroveň, pri ktorej sa začnú páliť tukové zásoby. Pri jednotlivých cvikoch budete používať váhu Vašeho vlastného tela a pri aeróbnom tréningu si posilníte aj všetky hlavné svalové skupiny. Jillian totiž rada šetrí čas. Ak si môže precvičiť jedným cvikom ruky a aj nohy, potom to tak robí. Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism trvá približne 45 minút a ak toto cvičenie skombinujete ešte s inými posilovacími cvikmi, premena Vašeho tela bude dychvyrážajúca.
Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism
Zdroj: amazon.com

Ja osobne striedam baletné cviky z Ballet Beautiful (ktoré tiež nájdete na tejto stránke) spolu s Banish Fat Boost Metabolism a nesmierne ma teší, že si zlepšujem kondičku a zároveň si tvarujem pevné a štíhle svaly, aké majú baletky. Koniec koncov, každý si musíme nájsť, to, čo nám vyhovuje a čo nás baví, lebo len tak bude cesta za zdravým a silným telom bez tukových vankúšov úspešná :)

Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism Video