Jillian Michaels Ripped in 30

Opäť tu má ďalší program na tvarovanie postavy a roztápanie podkožného tuku od Jillian Michaels, konkrétne Ripped in 30. Ripped in 30 funguje na podobnom princípe, ako notoricky známy 30 Day Shred. Rozdiel je však v tom, že namiesto troch levelov, v Ripped in 30 sú levely štyri a každý z nich by sa mal cvičiť týždeň, pričom po každom odcvičenom levely by mala nasledovať pauza jeden deň. Väčšina chudnúcich začína s 30 Day Shred a presne po mesiaci majú chuť na nejakú zmenu, takže väčšina z nich plynule prejde na Ripped in 30. Myslím, že je to tak dobre, lebo Ripped in 30 sa mi zdá o trošičku náročnejší, ako 30 Day Shred, ale to je len môj názor :)
Jillian Michaels Ripped in 30
Zdroj: fitbottomedgirls.com
Všetky úrovne sú zostavené podľa 3-2-1 systému (3 minúty posilňovanie, 2 minúty kardio a 1 minúta brušné svalstvo), takže si spevníte celé telo, precvičíte všetky dôležité svalové partie a zvýšite si aj tepovú frekvenciu, aby ste spálili tukové zásoby a aby boli Vaše svaly, na ktorých ste tak intenzívne pracovali aj vidieť :) Potrebovať budete len dve činky, jednu ľahšiu a jednu ťažšiu a podložku na cvičenie. Takže, môžeme ísť na to? :)

Jillian Michaels Ripped in 30 Week 1 (Level 1) VideoJillian Michaels Ripped in 30 Week 2 (Level 2) VideoJillian Michaels Ripped in 30 Week 3 (Level 3) VideoJillian Michaels Ripped in 30 Week 4 (Level 4) Video