Chris Powell Level 1 Beginners Workout

Chrisa Powella v našich končinách netreba predstavovať. Väčšina z nás ho pozná z relácie Extrémne premeny, kde pomáha obéznym ľuďom za rok schudnúť na zdravú váhu a získať späť svoj život.

Chris je po celom svete veľmi obľúbený, lebo nielenže dobre vyzerá, ale má aj skvelý charakter, ktorý z neho doslova vyžaruje. Ku svojím klientom pristupuje citlivo a snaží sa pochopiť aj psychickú príčinu problému, ktorý viedol k nadváhe. Rozhodne to nie je ten typ trénera, ktorý ako vojenský inštruktor na Vás bude ziapať, kým nebudete na zemi plakať od bolesti. Ak máte pocit, že niečo také potrebujete, inak sa z pohovky nezdvihnete, potom Chris Powell nie je tým pravým trénerom pre Vás.

Chris v životospráve a aj pri cvičení uprednostňuje jednoduchosť a dostupnosť. To znamená pre Vás realistické očakávania a realistické výsledky.
chrispowell.com

Chris v tejto sérií cvičení využíva bežných ľudí, ako ste Vy a ja, ktorí nemajú dokonalú postavu, ale snažia sa s ňou niečo spraviť. Toto má ohromný motivačný charakter. Iste si mnoho z nás povie, že keď to odcvičiť dokáže nejaká žena s nadváhou, prečo by som práve ja mala byť výnimka?

Toto 15 minútové cvičenie je zamerané na celé telo a aj keď nie je extrémne náročné, po jeho odcvičení sa trošku zapotíte, ale nie je to nič, čo by ste nezvládli. Na konci budete mať skvelý pocit, že ste pre seba niečo urobili a ak nie ste na tom s kondičkou najlepšie, toto video je ideálny spôsob, ako naučiť svoje telo na pravidelný pohyb.

Chris Powell Level 1 Beginners Workout Video